به نقل از روابط عمومی سپاه صاحب‌امان(عج) استان اصفهان، علی قمیان در خصوص اقدامات سپاه استان اصفهان در جهت مبارزه با شیوع ویروس کرونا در سطح استان اصفهان اظهار داشت: توزیع ماسک در میان راننده‌های سطح شهر، توزیع اقلام بهداشتی، ماسک و بروشور راهنما میان کودکان کار، برخورد با محتکران ماسک، دستکش و لوازم بهداشتی و ضدعفونی‌کننده از اقدامات سپاه استان اصفهان در راستای مقابله با کرونا است.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه صاحب‌امان(عج) استان اصفهان  به سایر اقدامات صورت گرفته در این بخش اشاره و بیان کرد: کشف نزدیک به 500 جعبه ماسک، 40 جعبه الکل و 18 جعبه دستکش و ماسک غیربهداشتی از اقدامات سربازان گمنام امام زمان در راستای مبارزه با احتکار مواد بهداشتی بوده است.

وی خاطرنشان کرد: 10 هزار ماسک توسط خواهران بسیجی ناحیه مقاومت بسیج امام رضا (ع) و خمینی‌شهر برای توزیع در سطح شهر تولید شده است. همچنین روزانه 100 نیروی جهادی در 2 شیفت صبح و بعدازظهر در 10 نقطه از شهر اصفهان به مدت 15 روز اقدام به ضدعفونی کردن تاکسی‌ها و وسایل نقلیه عمومی و معابر و اماکن شهری با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و پشتیبانی شهرداری اصفهان می‌کنند.

قمیان به طرح ملی بسیج مقابله با کرونا اشاره و بیان کرد: این طرح در قالب طرح خانه به خانه توسط نیروهای بسیجی جامعه پزشکی انجام می‌شود که در آن نیروهای بسیجی جهت شناسایی افراد مبتلا به کرونا و گرفتن درجه حرارت بدن افراد به منازل سطح شهر مراجعه می‌کنند و در صورت مشاهده افراد مشکوک آن‌ها را به مراکز بهداشتی هدایت می‌کنند.

 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

هاست دانلود
Holly سینمای تاریک Matt Erica السا ملکه یخی فروش تولید قیمت کیف کفش در کرج رونق تولید ملی و وظیفه دانش آموزان در قبال رونق تولید ملی وبلاگ محله ویورلی سردار سلیمانی :: سردار دلها